HC TJ Šternberk

Prosinec

17
Týden hokeje na zimním stadionu HCTJ Šternberk

Přijďte v pátek, 25. 1. 2019 od 16:30 na zimní stadion HCTJ Šternberk na akci Týden hokeje  Všechny děti budou mít bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HCTJ Šternberk ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu HCTJ Šternberk akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy! Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na Pavla Škurku s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí. Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (Český hokej), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde. Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojďhrát hokej koná popáté po celé České republice a celkově užpošesté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 20 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Říjen

08
Týden hokeje ve Šternberku

Dne 21. 9. 2018 proběhla hokejová akce pod názvem Pojď hrát hokej. Celá akce byla velmi aktivně propagována primárně na facebookovém profilu HC Šternberk.

Akce se zúčastnilo celkem 31 sportovců, z toho 20 se rozhodlo pro opětovné zapojení do tréninku v následující úterý. Vzhledem k možnostem, vybavení a zkušenostem z minulého roku, jsme rozdělili den na následující fáze.

  • Přivítání a představení projektu, klubu a trenérů:
  • Představení programu
  • Registrace sportovců
  • Obdržení věcných předmětů a dresů

Zahájení aktivit na ledě

  • Krátké rozbruslení
  • Rozehřátí
  • Krátké soutěže a motivační hry
  • Zábavné aktivity na ledě
  • Ukázkové krátké utkání v minihokeji
  • Zapojení minihokejistů

Po celou dobu hrála jako podkres hudba. Na závěr proběhlo focení jak nových začínajících hokejistů, tak i společné foto s trenéry a minihokejisty.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje ve Šternberku najdete zde.